Упис првака

Поштовани  родитељи  будућих  првака,

с обзиром на новонасталу ситуацију узроковану пандемијом корона  вируса (covid-19)  евидентирање за упис деце у први разред  за школску 2020/2021 годину вршићемо путем:

• Е-maila: osdjurajaksicpa@gmail.com
  • Телефона: 013/344-998 (од 9,00 до 13,00 часова)
  • Моб.телефона или СМС:065/626 73 20 ( 9,00 до 15,00 h)

За остале информације појединачно нас контактирајте.

Упис званично почиње 1. априла 2020. године

Clips,

” For students, the term

If

The worst thing you could do is try to cheat the issue, since https://www.globenewswire.com/news-release/2021/03/24/2198954/0/en/4-Best-Research-Paper-Writing-Services-Top-USA-Paper-Writers-Among-69-Tested-Review-by-Halvorson.html it will only become worse.

you would like to understand to write essays for school and you can not afford to hire an instructor or mentor, then you should start looking into buying the Essay Company’s free online essay templates.

paper serves several purposes.

but in fact they are also referred to as tabs and adhesives.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ !

у Панчеву  27.03.2020. године

УПРАВА ШКОЛЕ

Драги родитељи, немојте дозволити да вам било шта на овом свету умањи РАДОСТ ПОВОДОМ ПОЛАСКА ВАШЕГ ДЕТЕТА У ПРВИ РАЗРЕД!  Све недаће ће проћи и бићемо окупљени да заједно пожелимо срећу нашим малишанима.

Понудили смо вам материјал који се тиче квалитетне припреме за полазак у школу и који ће вам конкретно и прецизно указати који ниво развоја дете треба да поседује.  Ако утврдите да ваше дете и није још увек зрелосно спремно- НЕ БРИНИТЕ,  јер до септембра има још пуно времена и све ће доћи на своје место.

Педагог школе, Јасна Капор