ШКОЛСКА ТАКМИЧЕЊА 2021/2022

Резултати на такмичењима:

Дуња Драгаш 41 II место Републичко такмичење у свирању флауте
Миљана Ристовски

51

I место

Републичко такмичење у свирању фагота

Српски језик

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења Наставник
Давид Ђерфи 71 II место Општинско Здравка Лазић
Стефан Белић Козић 71 III место Општинско Здравка Лазић
Андреа Крнета 62 III место Општинско Маја Бошковић
Нађа Стајчић 62 III место Општинско Маја Бошковић
Алекса Перић 52 III место Општинско Маја Бошковић
Лука Модошанов 52 III место Општинско Маја Бошковић
Давид Ђерфи 71 I место Окружно Здравка Лазић
Андреа Крнета 62 II место Окружно Маја Бошковић
Нађа Стајчић 62 II место Окружно Маја Бошковић

Математика

Ученик

Одељење Награда Ниво такмичења

Наставник

Вук Ђермановић I место Општинско
Ирина Балог 41 I место Општинско Виолета Васић
Тадија Антонијевић II место Општинско
Тера Алексић III место Општинско
Марко Ђорђевић похвала Општинско
Нина Јочић 42 похвала Општинско Гордана Ђерфи
Милош Милутиновић 71 II место Општинско Даница Миладиновић
Андреа Крнета 62 III место Општинско Даница Миладиновић
Марко Милутиновић 62 III место Општинско Даница Миладиновић
Стефан Белић Козић 71 III место Општинско Даница Миладиновић
Ирина Балог 41 I место Окружно Виолета Васић
Нина Јочић 42 III место Окружно Гордана Ђерфи
Стефан Белић Козић 71 II место Окружно Даница Миладиновић
Милош Милутиновић 71 III место Окружно Даница Миладиновић
Андреа Крнета 62 похвала Окружно Даница Миладиновић
Нађа Стајчић 62 похвала Окружно Даница Миладиновић

Историја

Ученик

Одељење Награда Ниво такмичења

Наставник

Андреа Крнета 62 II место Општинско Данијела Пантовић
Милица Мишчевић 62 II место Општинско Данијела Пантовић
Александар Јевтовић 81 III место Општинско Душица Ђурђев
Андреа Крнета 62 I место Окружно Данијела Пантовић
Александар Јевтовић 81 похвала Окружно Душица Ђурђев

Биологија

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења Наставник
Марко Милутиновић 62 I место Општинско Јелена Миленковић
Теодора Милановић 71 I место Општинско Јелена Миленковић
Марина Мојин 51 II место Општинско Јелена Миленковић
Миљана Ристовски 51 II место Општинско Јелена Миленковић
Наталија Игић 71 II место Општинско Јелена Миленковић
Филип ковјанић 62 похвала Општинско Јелена Миленковић

Физика

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења Наставник
Марко Милутиновић 62 II место Општинско Ирена Јовановић
Милош Милутиновић 71 II место Општинско Ирена Јовановић
Стефан Белић Козић 71 III место Општинско Ирена Јовановић
Новак Николић 71 III место Општинско Ирена Јовановић
Марко Милутиновић 62 I место Окружно Ирена Јовановић
Милош Милутиновић 71 III место Окружно Ирена Јовановић
Стефан Белић Козић 71 III место Окружно Ирена Јовановић
Марко Милутиновић 62 Изузетно добар пласман Републичко Ирена Јовановић

Хемија

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења Наставник
Новак Николић 71 I место Општинско Весна Дробњак
Стефан Белић Козић 71 I место Општинско Весна Дробњак
Нина Ристић 71 II место Општинско Весна Дробњак
Милош Милутиновић 71 III место Општинско Весна Дробњак
Стефан Белић Козић 71 I место Окружно Весна Дробњак
Новак Николић 71 II место Окружно Весна Дробњак
Милош Милутиновић 71 III место Окружно Весна Дробњак

Шах

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења
Милица Амиџић 72 II место Балканско првенство у шаху
Нора Јочић 22 III место Балканско првенство у шаху
Нора Јочић 22 I место Окружно
Нина Јочић 42 I место Окружно
Милица Амиџић 72 I место Окружно
Ђурђа Соколовић II место Окружно
Ксенија Лазаров III место Окружно
Стефан Белић Козић 71 III место Окружно
 Наши шахисти су екипно освојили II место на Окружном такмичењу у шаху.
Нина Јочић 42 III место Републичко
Нора Јочић 22 IX место Републичко
 Наши шахисти су екипно освојили XVI место на Републичком такмичењу у шаху. Укупно је учествовало XXXVI екипа.

Карате

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења
Марко Милутиновић 62 I место Покрајинско првенство за школску децу
Милош Милутиновић 71 III место Покрајинско првенство за школску децу
Марко Милутиновић 62 I место Покрајинско првенство
Марко Милутиновић 62 II место Републичко првенство
Марко Милутиновић 62 I место Републичко првенство
Милош Милутиновић 71 III место Републичко првенство

Пливање

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења Наставник
Дуња Батур 11 I место Општинско/Окружно Мејрема Станковић
Андрија Батур 22 I место Општинско/Окружно Мејрема Станковић
Лазар Радаковић 62 II место Општинско/Окружно Мејрема Станковић
Кристијан Величковић 72 II место Општинско/Окружно Мејрема Станковић
Теодора Станковић 42 III место Општинско/Окружно Мејрема Станковић

Рукомет

Ученик Награда Ниво такмичења Наставник
Мушка екипа II место Општинско првенство Мејрема Станковић

Атлетика

Ученик Одељење Награда Општинско такмичење (дисциплине) Наставник
Нина Штркаљ 41 I место Трчање на 60m Мејрема Станковић
Марија Игић 42 I место Скок у даљ Мејрема Станковић
Лена Крсмановић 82 I место Скок у даљ Мејрема Станковић
Јовица Новак 41 III место Скок у даљ Мејрема Станковић
Лука Маринко 62 III место Скок у даљ Мејрема Станковић
Андрија Куч 62 II место Скок у вис Мејрема Станковић
Нађа Носовић 62 II место Бацање кугле Мејрема Станковић
Вања Ајдиновић 82 III место Трчање на 100m Мејрема Станковић
Занди Штркаљ 81 I место Трчање на 300m Мејрема Станковић
Гордана Маринковић 81 III место Штафетна трка 4х100m Мејрема Станковић
Елена Мутавџић 82
Сташа Чобановић 82
Лена Крсмановић 82
Новак Николић 71 III место

Мушка екипа

Збир свих дисциплина

Мејрема Станковић
Никола Стефановић 72
Душан Радановић 72
Занди Штркаљ 81
Вања Ајдиновић 82
Андреј Ристић 82
Павле Бохаревић 82
Вук Дугић 82

Џудо

Ученик Одељење Награда Ниво такмичења
Огњен Пантић   II место Општинско
Страхиња Пантић III место Регионално
Вук Дугић  

Мислиша

Ученик Одељење Награда Наставник
Марко Ђорђевић 32 III место Горица Ракиџић
Давид Ђерфи 71 III место Даница Миладиновић
Нина Јочић 42 похвала Гордана Ђерфи
Ирина Балог 41 похвала Виолета Васић
Перић Андреј 12 похвала Родика Малица